ATAŞEHİR ÇEKİCİ- ATAŞEHİR ÇEKİCİ FİYATLARI VE NUMARALARI

4 çekici bulundu.
Yalçınkaya

Nevzat Yalçınkaya

5,0 (10 yorum)

İstanbul Beykoz , Kavacık,Ümraniye ,Riva ,Polenezköy, fsm,Etiler,Seyrantepe ,Ortaköy ,Beşiktaş ve çevresinde 7/24 hizmet vermekteyiz …en yakın çekici…

 0(543) 518 0037
çağman yol yardım

Ersin çagman

0 (0 yorum)

İstanbul geneli ve şehirler arası tüm yollardım ve cekici hizmetlerinde yanınızdayız . Ahtapot ayak sistemlerimizle yürümeyen hasar gören aracalarda 7/24 sorunsuz hizmetinizdeyiz

 0(534) 206 5652
BBK OTO KURTARMA

Berkay Erol

5,0 (2 yorum)

İstanbul Anadolu ve Avrupa’da Kendi Araçlarım ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

 0(539) 275 7331
1453 oto kurtarma

Ömer faruk Yalçın

0 (0 yorum)

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy' de oto çekici ve kurtarıcı hizmeti verebilmekteyim. Kendi aracımla çalışmaktayım. Uygun fiyata hızlı çekici hizmeti alabilirsiniz.

 0(532) 696 0987

ATAŞEHİR ÇEKİCİ AĞIMIZ İLE % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİLİ ÇEKİCİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

Ataşehir çekici sayfamız ile Ataşehir ilçesinde yolda kalan aracınız için sorunsuz ve ekonomik bir çekici hizmeti alabilirsiniz. Ataşehir oto çekici ağımızda Ataşehirdeki çekici araçlar hizmet etmektedir. Ataşehir'e yakın ilçelerde de çekici hizmeti veren ağımızdan 20 ile 45 dk. arasında çekici çağırabilirsiniz.

Ataşehir çekici ağımızda 10 dan fazla oto çekici araç günün her vakti hizmet etmek için beklemektedir. Ataşehir oto çekici araçlarımız tam donanımlı oto kurtarıcı araçlarıdır, evrak ve techizatları bakımlı ve eksiksizdir. Ataşehir genelinde uygun fiyata ve hızlı çekici ve kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. 

ATAŞEHİR ÇEKİCİ FİYATLARI

Ataşehir çekici fiyatları İstanbul' un diğer ilçelerinde olduğu gibi sabit fiyat üzerinden kilometre başına hesaplanmaktadır. Taşınacak olan aracın gideceği kilometre ve yol güzargahı üzerindeki köprü ve paralı yol geçişleri hesaplanarak fiyat belirlenmektedir. Ataşehir çekici fiyatlarında oto çekici ve kurtarıcı tarifesi olarak 2 çeşit fiyatlandırma yapılmaktadır. Çekici fiyatları hesaplamasında diğer tüm il ve ilçelerde olduğu gibi Ataşehir' de gece ve gündüz olarak 2 çeşit fiyatlandırma yapılmaktadır. Ataşehir veya herhangi bir bölgedeki çekici hizmetlerinin fiyatlarının belirlenmesi genelilkle çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

 

ATAŞEHİR ÇEKİCİ NUMARALARI

Ataşehir çekici numaraları, Ataşehir ilçesinde herhangi bir nedenden dolayı yolda kalan Ataşehir' lilerin en çok ihtiyaç duyduğu numaraların başında gelir. Cekici.com olarak Ataşehir ilçesi için seçilmiş olan 1.sınıf oto çekicileri sayfamızda sergilemekteyiz. Ataşehir çekici sayfamız Ataşehirlilere çekici hizmetini en üst seviyede tutan kaliteli bir hizmet sayfasıdır. Yanlızca Ataşehir değil, İstanbul ilinde birço yerde Ataşehir' de olduğu gibi % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapmaktayız.

Ataşehir çekici hizmeti aldıktan sonra hizmet aldığınız aracı puanlayabilir, herkese açık görünecek şekilde yorum bırakabilirsiniz.

Hızlı ve ekonmik bir Ataşehir çekici hizmeti için 0850 346 41 40 nolu iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek Ataşehir oto kurtarıcı talebinde bulunabilirsiniz.