ÇEKMEKÖY ÇEKİCİ: ÇEKMEKÖY OTO ÇEKİCİ FİYATLARI VE NUMARALARI

4 çekici bulundu.
Yalçınkaya

Nevzat Yalçınkaya

5,0 (10 yorum)

İstanbul Beykoz , Kavacık,Ümraniye ,Riva ,Polenezköy, fsm,Etiler,Seyrantepe ,Ortaköy ,Beşiktaş ve çevresinde 7/24 hizmet vermekteyiz …en yakın çekici…

 0(543) 518 0037
Demir oto kurtarma

Mücahit demir

5,0 (10 yorum)

Riva ve Beykoz ve köylerinde, Üsküdar, Ümraniye da kendi aracımla 7/24 çekici hizmetini uygun fiyata vermekteyim 🚨

 0(546) 219 0620
KEREM OTO KURTARMA VİNÇ

Kerem Keçeci

5,0 (2 yorum)

İstanbul Beykoz. Anadolu ve Avrupa yakası 7/24 şehir içi şehirler arası kaskolu ve güvenceli taşımacılık ile hizmet vermekteyim.

 0(539) 446 4713
Furkan Oto Kurtarma

Furkan Arıkan

0 (0 yorum)

İstanbul Anadolu yakası çekici ve kurtarıcı ihtiyaçlarınız için 30 dk hizmet verebilmekteyim. Kendi aracımla gece gündüz uygun fiyata çalışmaktayım.

 0(536) 271 9185

ÇEKMEKÖY ÇEKİCİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Çekmeköy çekici aramalarınız da çok kolay ve pratik yoldan ulaşabileceğiniz Cekici.com Çekmeköy oto çekici sayfamız hizmetinizde. Sitemizden çekici hizmeti alabilmek için bize telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi İnternet üzerinden fiyat bilgisi ve çekici numaralarını da öğrenebilirsiniz. Çekmeköy oto çekici ağımız Çekmeköy semtinde yolda kalan araç sürücüleri için yaz-kış, gece-gündüz, kar-buz çekici ve kurtarıcı hizmeti verebilme kabiliyetine sahiptir. 

Çekmeköy çekici ağımızdaki araçlar, kayar kasa, sabit kasa, ahtapot vinç ve çoklu araç taşıyıcı araçlardır. Çekmeköy çekici ağımızdan, araç tipiniz ne olursa olsun, çekici hizmetini alabileceğiniz bir aracı size gönderebiliriz. Araçlarımız tam donanımlı ve vergi kaydı olan, yasal çalışan, siğortalı çekicilerdir.

Çekmeköy ilçesinde ortalama çekici hizmeti verebilme süremiz 25 ile 45 dk. arasında aracınızın kaldığı bölgeye ve semte göre değişmektedir. Çok kısa sürede Çekmeköy 'ün tıkanık trafiğinde sizi bekletmeden oto çekici hizmeti verebiliriz. Böylelikle gününüz kaybolmaz ve gideceğiniz yere sevdiklerinizi bekletmeden gidersiniz.

ÇEKMEKÖY OTO ÇEKİCİ FİYATLARI

Çekmeköy oto çekici fiyatları aracınızın marka, model, büyüklüğü, ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişmektedir. Türkiye genelinde kilometre başına çekici fiyat uygulaması Çekmeköy ili içinde geçerlidir. Çekmeköy' de yolda kalan aracınızın bulunduğu yerden gideceği mesafeye kadar kaç paraya çekileceğini Cekici.com çekici fiyat hesaplama sayfamızı kullanarak önceden öğrenebilirsiniz. Bu sayade Çekmeköy çekici fiyatı için beklediğinizden fazla para ödemeyerek hayal kırıklığı yaşamazsınız. Çekmeköy çekici fiyatları gece ve gündüz olarak iki ayrı fiyatlandırma ile fiyatlanır. 

ÇEKMEKÖY ÇEKİCİ NUMARASI

Çekmeköy çekici numarası,  Çekmeköy' de araç arızası, kaza yada hiç akla gelmeyecek bir nedenden yolda kalan araç sürücülerinin en çok arattığı numaralardan bir tanesidir. Google aylık arama hacmine göre Çekmeköy oto çekici numarası 1 ayda 120 kez aratılmaktadır. Bu veriler bize gösteriyor ki çekici numarası kelimesi diğer il ve ilçelerde olduğu gibi Çekmeköy için de hayati bir önem taşımaktadır. Çekmeköy ilindeki araç sahiplerinin bu zor zamanlarında yanlarında olup, evlerine ve gidecekleri yere sağ salim geç kalmadan gidebilmeleri için sayfamızda Çekmeköy çekici numaraları ve araç bilgilerini paylaşmaktyız. Cekici.com sayfamıza girerek arama kısamında Çekmeköy ilçesinde hangi semt de kaldıysanız o semte en yakın Çekmeköy çekici aracını size yönlendirebiliriz. Bu hizmet den faydalanmak için 0850 346 41 40 nolu Çekmeköy çekici numaramızı aramanız yeterli.

ÇEKMEKÖY YOL YARDIM EKİBİ

Çekmeköy yol yardım olarak, Çekmeköy semtinin en kalabalık ilçelerinde çok kısa sürede yol yardım çekici ekibimiz size hizmet için hazır beklemektedirler. Bir telefon kadar yakın olan çekici yol yardım ekibimizle dakikalar içerinde yolda kalmış olduğunuz yerden alınıp, istediğiniz güvenli noktaya ulaştırılabilirisiniz. Bunu yapmak için bizi aramanız yeterli olacaktır, gerisini cekici.com yol yardım ekibimiz halleder.

ÇEKMEKÖY OTO KURTARICI TELEFONU

Çekmeköy oto kurtarıcı arayışlarınızda Çekmeköy kurtarıcı olarak, semtinizde 1 numaralı kurtarıcı hizmeti ile siz Çekmeköylülerin karşısına çıkmaktayız. Gece ve gündüz fark etmeksizin araçlarımız, ahtapot vinç ve kayar kasa araçlar ile kurtarıcı olarak görev yapabilmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz anda bize ulaşmanız yeterli olacaktır, gerisini biz hallederiz. Kurtarılması gereken aracınızı olduğu yerden kurtarır istediğiniz güvenli bir adrese sağ salim itina ile teslim ederiz.