ÜMRANİYE OTO ÇEKİCİ: ÜMRANİYE ÇEKİCİ NUMARALARI VE FİYATLARI CEKİCİ.COM 'DA

6 çekici bulundu.
Yalçınkaya

Nevzat Yalçınkaya

5,0 (10 yorum)

İstanbul Beykoz , Kavacık,Ümraniye ,Riva ,Polenezköy, fsm,Etiler,Seyrantepe ,Ortaköy ,Beşiktaş ve çevresinde 7/24 hizmet vermekteyiz …en yakın çekici…

 0(543) 518 0037
Demir oto kurtarma

Mücahit demir

5,0 (10 yorum)

Riva ve Beykoz ve köylerinde, Üsküdar, Ümraniye da kendi aracımla 7/24 çekici hizmetini uygun fiyata vermekteyim 🚨

 0(546) 219 0620
BBK OTO KURTARMA

Berkay Erol

5,0 (2 yorum)

İstanbul Anadolu ve Avrupa’da Kendi Araçlarım ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

 0(539) 275 7331
KEREM OTO KURTARMA VİNÇ

Kerem Keçeci

5,0 (2 yorum)

İstanbul Beykoz. Anadolu ve Avrupa yakası 7/24 şehir içi şehirler arası kaskolu ve güvenceli taşımacılık ile hizmet vermekteyim.

 0(539) 446 4713
Furkan Oto Kurtarma

Furkan Arıkan

0 (0 yorum)

İstanbul Anadolu yakası çekici ve kurtarıcı ihtiyaçlarınız için 30 dk hizmet verebilmekteyim. Kendi aracımla gece gündüz uygun fiyata çalışmaktayım.

 0(536) 271 9185
1453 oto kurtarma

Ömer faruk Yalçın

0 (0 yorum)

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy' de oto çekici ve kurtarıcı hizmeti verebilmekteyim. Kendi aracımla çalışmaktayım. Uygun fiyata hızlı çekici hizmeti alabilirsiniz.

 0(532) 696 0987

ÜMRANİYE OTO ÇEKİCİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Ümraniye çekici aramalarınız da çok kolay ve pratik yoldan ulaşabileceğiniz Cekici.com Ümraniye oto çekici sayfamız hizmetinizde. Sitemizden çekici hizmeti alabilmek için bize telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi İnternet üzerinden fiyat bilgisi ve çekici numaralarını da öğrenebilirsiniz. Ümraniye oto çekici ağımız Ümraniye semtinde yolda kalan araç sürücüleri için yaz-kış, gece-gündüz, kar-buz çekici ve kurtarıcı hizmeti verebilme kabiliyetine sahiptir. 

Ümraniye çekici ağımızdaki araçlar, kayar kasa, sabit kasa, ahtapot vinç ve çoklu araç taşıyıcı araçlardır. Ümraniye çekici ağımızdan, araç tipiniz ne olursa olsun, çekici hizmetini alabileceğiniz bir aracı size gönderebiliriz. Araçlarımız tam donanımlı ve vergi kaydı olan, yasal çalışan, siğortalı çekicilerdir.

Ümraniye ilinde ortalama çekici hizmeti verebilme süremiz 25 ile 45 dk. arasında aracınızın kaldığı bölgeye ve semte göre değişmektedir. Çok kısa sürede Ümraniye'nin tıkanık trafiğinde sizi bekletmeden oto çekici hizmeti verebiliriz. Böylelikle gününüz kaybolmaz ve gideceğiniz yere sevdiklerinizi bekletmeden gidersiniz.

ÜMRANİYE OTO ÇEKİCİ FİYATLARI

Ümraniye oto çekici fiyatları aracınızın marka, model, büyüklüğü, ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişmektedir. Türkiye genelinde kilometre başına çekici fiyat uygulaması Ümraniye ili içinde geçerlidir. Ümraniye' de yolda kalan aracınızın bulunduğu yerden gideceği mesafeye kadar kaç paraya çekileceğini Cekici.com çekici fiyat hesaplama sayfamızı kullanarak önceden öğrenebilirsiniz. Bu sayade Ümraniye çekici fiyatı için beklediğinizden fazla para ödemeyerek hayal kırıklığı yaşamazsınız. Ümraniye çekici fiyatları gece ve gündüz olarak iki ayrı fiyatlandırma ile fiyatlanır. 

ÜMRANİYE ÇEKİCİ NUMARASI

Ümraniye çekici numarası, Ümraniye' de araç arızası, kaza yada hiç akla gelmeyecek bir nedenden yolda kalan araç sürücülerinin en çok arattığı numaralardan bir tanesidir. Google aylık arama hacmine göre Ümraniye oto çekici numarası 1 ayda 200 kez aratılmaktadır. Bu veriler bize gösteriyor ki çekici numarası kelimesi diğer il ve ilçelerde olduğu gibi Ümraniye için de hayati bir önem taşımaktadır. Ümraniye ilindeki araç sahiplerinin bu zor zamanlarında yanlarında olup, evlerine ve gidecekleri yere sağ salim geç kalmadan gidebilmeleri için sayfamızda Ümraniye çekici numaraları ve araç bilgilerini paylaşmaktyız. Cekici.com sayfamıza girerek arama kısamında Ümraniye ilçesinde hangi semt de kaldıysanız o semte en yakın Ümraniye çekici aracını size yönlendirebiliriz. Bu hizmet den faydalanmak için 0850 346 41 40 nolu Ümraniye çekici numaramızı aramanız yeterli.

ÜMRANİYE YOL YARDIM HİZMETİ

Ümraniye yol yardım olarak, Ümraniye semtinin en kalabalık ilçelerinde çok kısa sürede yol yardım çekici ekibimiz size hizmet için hazır beklemektedirler. Bir telefon kadar yakın olan çekici yol yardım ekibimizle dakikalar içerinde yolda kalmış olduğunuz yerden alınıp, istediğiniz güvenli noktaya ulaştırılabilirisiniz. Bunu yapmak için bizi aramanız yeterli olacaktır, gerisini cekici.com yol yardım ekibimiz halleder.

ÜMRANİYE OTO KURTARICI HATTI

Ümraniye oto kurtarıcı arayışlarınızda Ümraniye kurtarıcı olarak, semtinizde 1 numaralı kurtarıcı hizmeti ile siz Ümraniyelilerin karşısına çıkmaktayız. Gece ve gündüz fark etmeksizin araçlarımız, ahtapot vinç ve kayar kasa araçlar ile kurtarıcı olarak görev yapabilmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz anda bize ulaşmanız yeterli olacaktır, gerisini biz hallederiz. Kurtarılması gereken aracınızı olduğu yerden kurtarır istediğiniz güvenli bir adrese sağ salim itina ile teslim ederiz.