BEŞİKTAŞ ÇEKİCİ: BEŞİKTAŞ OTO ÇEKİCİ NUMARASI VE FİYATLARI

5 çekici bulundu.
Başkan oto kurtarma Okan baş
5,0 (1 yorum)

Şişli- Maslak-Beşiktaş-Mecidiyeköy ve çevresinde oto kurtarıcı hizmeti vermekteyim

 0(534) 874 3525
Çınar Oto Kurtarıcı Turgut Alkan
5,0 (2 yorum)

Sarıyer, Beşiktaş, Maslak, Kağıthane'de hızlı ve ekonomik 7/24 Oto Kurtarma Hizmeti

 0(542) 212 1143
Bbk oto vinç Oğuz memiç
0 (0 yorum)

İstanbul'da Beykoz, Sarıyer ve Beşiktaş semtlerinde 2 aracımızla hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı ve hızlı oto çekici hizmeti için bizi arayın.

 0(534) 499 6801
Çağman Yol Yardım ersin çağman
0 (0 yorum)

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Iveco daily marka aracımla en yakın çekici hizmetini en uygun fiyata verebilmekteyim. Güvenli ve sorunsuz bir çekici hizmeti için bana 7/24 ulaşabilirsiniz.

 0(534) 206 5652
Tolga Öntürk Tolga Öntürk
0 (0 yorum)

Hyundai marka aracımla araç taşıma, tekne taşıma, forklit taşıma konusunda hizmet verebilmekteyim. 7/24 oto çekici ve kurtarıcı için beni arayabilirsiniz.

 0(541) 141 3141

BEŞİKTAŞ ÇEKİCİ Mİ ARADINIZ?

Beşiktaş çekici aramalarınız da çok kolay ve pratik yoldan ulaşabileceğiniz Cekici.com Beşiktaş oto çekici sayfamız hizmetinizde. Sitemizden çekici hizmeti alabilmek için bize telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi İnternet üzerinden fiyat bilgisi ve çekici numaralarını da öğrenebilirsiniz. Beşiktaş oto çekici ağımız Beşiktaş semtinde yolda kalan araç sürücüleri için gece gündüz çekici ve kurtarıcı hizmeti verebilme kabiliyetine sahiptir. 

Beşiktaş çekici ağımızdaki araçlar, kayar kasa, sabit kasa, ahtapot vinç ve çoklu araç taşıyıcı araçlardır. Beşiktaş çekici ağımızdan, araç tipiniz ne olursa olsun, çekici hizmetini alabileceğiniz bir aracı size gönderebiliriz. Araçlarımız tam donanımlı ve vergi kaydı olan, yasal çalışan, siğortalı çekicilerdir.

Beşiktaş semtinde ortalama çekici hizmeti verebilme süremiz 25 ile 45 dk. arasında aracınızın kaldığı bölgeye ve semte göre değişmektedir. Çok kısa sürede Beşiktaş kalabalığında sizi bekletmeden oto çekici hizmeti verebiliriz. Böylelikle gününüz kaybolmaz ve gideceğiniz yere geç kalmazsınız.

BEŞİKTAŞ OTO ÇEKİCİ FİYATLARI

Beşiktaş oto çekici fiyatları aracınızın marka, model, büyüklüğü, ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişmektedir. Türkiye genelinde kilometre başına çekici fiyat uygulaması Beşiktaş mahallesi içinde geçerlidir. Beşiktaş' da yolda kalan aracınızın bulunduğu yerden gideceği mesafeye kadar kaç paraya çekileceğini Cekici.com çekici fiyat hesaplama sayfamızı kullanarak önceden öğrenebilirsiniz. Bu sayade Beşiktaş çekici fiyatı için beklediğinizden fazla para ödemeyerek hayal kırıklığı yaşamazsınız. Beşiktaş çekici fiyatları gece ve gündüz olarak iki ayrı fiyatlandırma ile fiyatlanır. 

BEŞİKTAŞ ÇEKİCİ NUMARASI

Beşiktaş çekici numarası, araç arızası, kaza yada hiç akla gelmeyecek bir nedenden yolda kalan araç sürücülerinin en çok arattığı numaralardan bir tanesidir. Google aylık arama hacmine göre Beşiktaş oto çekici numarası ayda 200 kez aratılmaktadır. Bu veriler bize gösteriyor ki çekici numarası kelimesi diğer il ve ilçelerde olduğu gibi Beşiktaş için de hayati bir önem taşımaktadır. Beşiktaş ilindeki araç sahiplerinin bu zor zamanlarında yanlarında olup, evlerine ve gidecekleri yere sağ salim geç kalmadan gidebilmeleri için sayfamızda Beşiktaş çekici numaraları ve araç bilgilerini sergilemekteyiz. Cekici.com sayfamıza girerek arama kısamında Beşiktaş ilçesinde hangi semt de kaldıysanız o semte en yakın Beşiktaş çekici aracını size yönlendirebiliriz. Bu hizmet den faydalanmak için 0850 346 41 40 nolu Beşiktaş çekici numaramızı aramanız yeterli.

BEŞİKTAŞ YOL YARDIM

Beşiktaş yol yardım olarak, Beşiktaş semtinin en kalabalık ve dar sokaklarında çok kısa sürede yol yardım çekici ekibimiz size hizmet için hazır beklemektedirler. Bir telefon kadar yakın olan çekici yol yardım ekibimizle dakikalar içerinde yolda kalmış olduğunuz yerden alınıp, istediğiniz güvenli noktaya ulaştırılabilirisiniz. Bunu yapmak için bizi aramanız yeterli olacaktır, gerisini cekici.com yol yardım ekibimiz halleder. Beşiktaş yol yardım araçlarımız 5 yaşını geçmemiş ve tam donanımlı kurtarıcı araçlarıdır.

Beşiktaş yol yardım aracımıza konumunuzu göndererek kusursuz bir yol yardım deneyimini başlatmış olursunuz.